Apie mus

pci-motherboard-router-media-serverSuteikiame profesionalią IT priežiūrą, remontą ir saugumo paslaugas
Per daugiau nei 4 veiklos metus įsigilinome į įvairius klientų pageidavimus ir jų siekius IT srityje.

Mūsų personalo patirtis daugiau nei 15 metų ir visada naujina savo žinias IT saugumo, remonto ir priežiūros srityse. Studijuoja visas gamintojų rekomendacijas. Gilinasi į kiekvieną naują IT sprendimą.

Ši specialistų komanda visada pasiruošusi Jūsų problemų sprendimą įgyvendinti greitai ir efektyviai.

Naudokitės nuotolinio IT priežiūros specialisto pagalba taip sutaupydami įmonės lėšas
Turėdami įvairios srities darbuotojus mes juos racionaliai paskirstome ir suplanuojame darbo laiką, todėl visada galime pasiūlyti konkurencingą kainą.

Naudodamiesi mūsų įmonės paslaugomis galėsite sutaupyti iki 80 procentų savo lėšų, skiriamo vieno darbuotojo išlaikymui per vieną mėnesį.
Nebereikės išlaikyti samdomo IT darbuotojo, už jį mokėti mokesčius ir atostoginius.

Veikiame visada greitai ir tiksliai, į jūsų iškvietimus sureaguojame greičiau nei numatyta sutartyje.
Užtikrindami greitą atsaką į Jūsų užklausą, kiekvienam klientui skiriame vadybininką visiems klausimams spręsti, žinoma suteikiame papildomus mūsų kontaktus.

Visada galime į vietą išsiųsti keletą IT specialistų, jeigu reikia greitai arba atlikti didelio masto darbus.
Bendraujame Jūsų pasiūlytais būdais – telefonu, el.paštu, skype ir pan.

Ieškome įvairių patikimų sprendimų, kaip paspartinti Jūsų darbą ir įvertinti prietaisų kokybę.
Prižiūrime savo klientų tinklo būseną ir vykdomus procesus, stengiamės optimizuoti IT įrangos darbą, todėl būtinai pasiūlome ką reikėtų pakeisti, o ne laukti kol įrangą bus pasenus ir sunkiai benaudojama sparčiai tobulėjančioje IT rinkoje.
Sugedus įrenginiui visada surandame ir pasiūlome Jums kelias remonto, keičiamų komponentų ar kitas alternatyvas. Tik Jums pagalvojus ir įvertinus alternatyvas atliekame reikiamus darbus.

Į klientų užklausas mes reaguojame greitai, visada pasiekiami savo klientams, lanksčiai bendraujame su įvairiaus pobūdžio klientais. Esame savo srities specialistai ir dėl to visiškai atsakome už mūsų darbo kokybę.

Stebime savo atliktus darbus bei klientų atsiliepimus, sudarome duomenų konfidencialumo sutartis ir visada užtikriname savo paslaugų kokybę.
Klientams suteikiame visą kontaktinę informaciją, kuriais jie gali susisiekti su mumis. Peržiūrime ir aiškinamės klientų užklausų istoriją irbuvusias problemas, aptariamejas kartu ir ieškome naujų ir patikimų sprendimo būdų.
Su klientais būtinai sudarome konfidencialumo sutartį. Prieš remontuojant Jūsų kompiuterius išsaugome visą informaciją, kad neprarasti svarbių failų ir kurią vėliau sukeliame atgal.

Grįžti