Kompiuterio atnaujinimas

kompiuteriu-atnaujinimasAtnaujiname kompiuterius

Sutaupykite atnaujindami kompiuterį – papildydami arba pakeisdami senus kompiuterio komponentus į naujus.

Atnaujinant kompiuterį būtinai reikia pasirinkti tinkamus komponentus. Mūsų specialistam atlikus diagnostiką ir įvertinus Jūsų kompiuterio galimybes aptars su Jumis kokius atnaujinimo variantus būtina arba rekomenduojama atlikti.

Kompiuterio atnaujinimas

ramas – Atminties papildymas kompiuteryje

Operatyvioji atmintis – lengviausiai ir nebrangiai atnaujinamas stacionaraus arba nešiojamo kompiuterio komponentas. Nešiojamiems kompiuteriams praktiškai vienintelis komponentas, kurį galima praplėsti, siekiant padidinti kompiuterio spartą. Kompiuteryje atminties turi būti nemažiau kaip 1GB operatyvinės atminties, o jeigu jusu kompiuteryje yra Windows Vista, 7 ar 8 versija, tai krovimosi būsenoje naudoja daugiau negu 1GB operatyviosios atminties.

vaizdo-plokste – Vaizdo plokštės atnaujinimas

Kompiuterio vaizdo plokštė – komponentas, kurį kai kuriais atvejais verta atnaujinti, jeigu stacionarų kompiuterį naudojate grafikos darbams arba žaidžiate naujus žaidimus. Vaizdo plokščių karta keičiasi kas pusmetį, tai labai dažnai. Jos keičiamos stacionariuose kompiuteriuose, bet kaikuriuose nešiuojamuose kompiuteriuose yra tokia pat atnaujinimo galimybė.

procesorius – Procesoriaus keitimas

Procesorius – pagrindinė kompiuterio dalis, nuo kurio priklauso sparta. Prieš keičiant procesorių į kitą reikia įsitikinti, jog kompiuterio pagrindinė plokštė yra suderinama su pasirinkti nauju procesoriumi. Jei ne – vadinasi reikia keisti ir pačią pagrindinę plokštę.

kietasis-diskasKietojo disko keitimas

Kietasis diskas – Jūsų duomenų laikmena, kurioje saugomos visos programos ir duomenys. Jis gali būti keičiamas stacionariuose ir nešiojamuose kompiuteriuose. Kietąjį diską reikalinga keisti dėl priežasčių:

 

Grįžti