Kompiuterių priežiūra

Dirbame kaip Jūsų asmeninis IT priežiūros skyrius
Kodėl verta pasirinkti mus?

Taupome Jūsų laiką
Pasirinkę mūsų IT priežiūrą negaišite laiko kompiuterinėms problemoms spręsti ir galėsite susitelkti į savo verslo sritį.

Sutaupome Pinigus
Rūpinsimės, jog investuotumėte tik į reikalingus IT sprendimus ir jų įrangą, išvengsite brangių, skubių iškvietimų ir nereikalingų remonto kaštų. Patikėję IT priežiūrą mūsų specialistams išleisite tik nedidelę dalį to, kiek kainuoja vidinio IT inžinieriaus išlaikymas.

Sumažiname Prastovas
Stebėsime jūsų IT sistemas, užtikrindami stabilų darbą, atliksime svarbius IT sistemos patikrinimus, o nutikus gedimui laiku reaguosime ir atstatysime darbingumą, sumažindami neigiamą poveikį Jūsų verslui.

Fiksuota maža Kaina
Pasiūlysime nedidelią kainą pilnam IT aptarnavimui. Jokių neaiškų ar papildomų mokesčių. Į kainą įtrauktas konsultavimas, stebėjimas, prevencija, pagalba atvykus. IT specialistų iškvietimų ir konsultacijų skaičiaus neribojamas.

Paprasta Sutartis
Esame užsitikrine savo teikiamų paslaugų kokybe, todėl nepririšame savo klientų ilgalaikia sutartimi. Paslaugų kiekį galėsite keisti kiekvieną mėnesį.

Mūsų Lankstumas
Išklausome jūsų poreikius – galime atsiųsti mūsų IT inžinierius pas jus, šalinti gedimus nuotoliniu būdu, taip pat teikti konsultacijas telefonu ir el. paštu. Sutarsime dėl jums priimtino reagavimo.

Vienas Telefonas visais IT klausimais
Sprendžiame visus su IT susijusiais klausimais, atstovauti jus bendraujant su trečiomis šalimis, tokiomis kaip IP telefonija, interneto ryšio, eksplotacinių medžiagų, IT įrangos tiekėjai. Tiekiame visų pirmaujančių aparatinės ir programinės IT įrangos gamintojų produkciją.

IT Eksperto Patarimai
Visada domimės, tobulėjame ir stebime pasikeitimus technologijose, todėl teikiame gerus patarimus ir rekomendacijas programiniais bei aparatiniais IT klausimais. Mūsų tikslas – visada didinant IT įrankių efektyvumą, stabilumą ir saugumą, padėti sutaupyti jūsų verslo laiką ir pinigus.

Grįžti  Nuotolinė kompiuterių priežiūra